Polish
English

Skończyłeś szkołę? Nie masz doświadczenia? Pomożemy Ci je zdobyć!!! Pieńskie Huty Szkła "Łużyce" Spółka z o.o. w Pieńsku

Zaprasza zainteresowane osoby do przyuczenia w zawodzie:

hutnik szkła

oraz kandydatów na inne stanowiska pracy jak:

  •          hutnik szkła
  •          topiarz - uczeń
  •          operator mechanicznej obróbki szkła

Oferujemy:

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego
  • Poznanie specyfiki pracy w hucie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Praca w zespołach o różnym doświadczeniu zawodowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dowóz do pracy na 3 zmiany.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłana CV i listu motywacyjnego na adres: kadry@luzyce.pl lub osobiście w siedzibie firmy ul. Kościuszki 29, 59-930 Pieńsk, tel. 0757786411 wew.28

POSZUKUJEMY:

Hutnika wyrobów szklanych ręcznie

Pieńskie Huty Szkła "Łużyce" Sp. z.o.o. w Pieńsku, ul. Kościuszki 39, zatrudni od zaraz osoby chętne i zdecydowane na przyuczenie do zawodu.

Jeżeli chcesz i jestes w stanie w siebie zainwestować , zapraszamy do współpracy. Zarobki rosną w miare zdobywanych umiejętności, co przeważnie zalezy od chęci i zaangażowania. Zawód popłatny.

Wymagane umiejetności: chęci do pracy.

Masz szansę na stałą i dobra pracę od zaraz!

  • Kontakt bezpośrednio do pracodawcy: Ul.Kościuszki 39  Pieńsk
  • Telefoniczny: 075 77 86 411
  • e-mail : kadry@luzyce.pl

Technologa szkła

Zakres obowiązków:

-dobór surowców, nadzór topienia szkła, ustalanie składu zestawów,

-ustalanie charakterystyk pracy wanien, ocena pracy topiarzy,

-rozlicznie surowców z wykonanej produkcji, określanie kosztów jednostkowych szkła,

-składanie zapotrzebowania na surowce oraz neutralizacja odpadów.

Wymagania:

-wykształcenie kierunkowe,

-doświadczenie w pracy na stanowisku technologa szkła,

-umiejętność pracy w zespole.

CV prosimy przesyłać na adres nowicki(at)pnet.pl

Elektryka

Funkcja obejmuje:

Wykształcenie zawodowe lub średnie kierunkowe: elektroenergetyka, automatyka stosowana w przedsiębiorstwach.

Doświadczenie:

-obsługa oświetlenia, maszyn i  urządzeń elektrycznych niskich napięć przy produkcji i obróbce szkła (taśmociągi, napędy maszyn do obróbki szkła, wentylacja…),

-obsługa rozdzielni średniego i niskiego napięcia,

obsługa automatyki, sterowania, pomiarów urządzeń przemysłowych: matowni, wanien szklarskich, odprężarek, sprężarek,

wskazane posiadanie uprawnień eksploatacyjnych w powyższym zakresie.

Wynagrodzenie: 1800 zł – 2500 zł brutto.

Wymagania:

-wykształcenie  zawodowe lub średnie kierunkowe – elektroenergetyka lub automatyka stosowana w przedsiębiorstwach,

-doświadczenie co najmniej 2-letnie na podobnym stanowisku,

-wskazane posiadanie uprawnień eksploatacyjnych w zakresie podanej obsługi urządzeń,

-otwartość na nowe sposoby zarzadzania przedsiębiorstwem.

Obowiązki:

-obsługa automatyki, sterowania, pomiarów urządzeń przemysłowych: matowni, wanien szklarskich, odprężarek, sprężarek,

-obsługa oświetlenia, maszyn i urządzeń elektrycznych niskich napięć przy produkcji i obróbce szkła (taśmociągi, napędy maszyn do obróbki szkła, wentylacja itp.)

Szanowni Państwo!

Z uwagi na ciągle rosnącą liczbę zleceń, poszukujemy nowych pracowników!

Proponujemy współpracę hutnikom i bańkarzom, ale także ludziom obeznanym z obróbką szkła i jego późniejszym przetwarzaniem.

Umożliwiamy zatrudnienie na stałe, jak i pracę sezonową. W przypadku grup jesteśmy gotowi prowadzić rozmowy w celu zapewnienia zakwaterowania w pobliżu zakładu.

ZAPEWNIJ SOBIE SZKLANĄ PRZYSZŁOŚĆ - PRACUJ Z NAMI!

sekretariat(at)luzyce.pl